Arche Hotel Poloneza, Warszawa
Długoterminowy wynajem pokoi - na co zwrócić uwagę')" >
Przyjazd od
Wyjazd do

Długoterminowy wynajem pokoi - na co zwrócić uwagę

04 września 2019

Zmieniający się rynek pracy wymaga od nas elastyczności nie tylko we względzie rozwijania, albo zmiany swoich kompetencji i umiejętności przebranżowienia, ale i zmian miejsca zamieszkania. 

Zmieniający się rynek pracy wymaga od nas elastyczności nie tylko we względzie rozwijania, albo zmiany swoich kompetencji i umiejętności przebranżowienia, ale i zmian miejsca zamieszkania. Pracownicy dużych firm i korporacji sporą część czasu spędzają na wyjazdach w delegację – w takim wypadku korzystniejszą finansowo opcją jest długoterminowy wynajem pokoju, od standardowej usługi hotelowej.

Długoterminowy wynajem pokoju podczas delegacji

Jeśli właśnie dowiedziałeś się, że Twoja firma wysyła Cię do Warszawy, na delegację, która będzie trwała kilka-kilkanaście miesięcy, z pewnością zarekomendujemy Ci właśnie usługę długoterminowego wynajmu apartamentu. W ten sposób otrzymujesz bardzo wysoką jakość usługi, praktycznie identyczną jak standard hotelowy, a jednocześnie zyskujesz prywatność i własną przestrzeń. Oferowane przez nas apartamenty mają aneks kuchenny, łazienkę, strefę do wypoczynku i pracy. To największe atuty takiego rozwiązania – zupełnie, jakbyś wynajmował kawalerkę tylko dla siebie.

Zwróć uwagę na standard lokalu

Kolejnym atutem długoterminowego wynajmu pokoju jest wysoki standard usługi, który oferujemy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci oczekują wysokiego standardu mieszkania, intymności i swobody. Dlatego przy aranżacji naszych pomieszczeń współpracujemy z doskonałymi architektami, którzy niewielką przestrzeń pokoi zaplanowali tak, by była bardzo ergonomiczna i spełniała wiele funkcji. Przy jej urządzaniu wykorzystaliśmy produkty najwyższej jakości.

Lokalizacja – ważny aspekt wynajmu długoterminowego pokoju

Ważnym aspektem jest odpowiednia lokalizacja takiego miejsca. Warto wziąć pod uwagę ewentualne miejsce pracy, to w jaki sposób będziemy do niego się przemieszczać. Długoterminowy wynajem pokoju będzie dobrym rozwiązaniem, jeśli w bliskiej okolicy będzie dogodny węzeł komunikacji miejskiej, albo ekspresowa droga, którą można szybko przemieszczać się np. po zakorkowanej Warszawie.

Wiele firm podczas delegacji pracownika zapewnia mu dodatek finansowy na wynajem pokoju/mieszkania, albo samodzielnie zapewnia wynajęte mieszkanie. Współpracujemy w tym zakresie zarówno z dużymi markami, jak i klientami indywidualnymi. Warto dokładnie przemyśleć taką decyzję – wynajęty pokój ma być dla nas domem przez dłuższy czas.

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij