Arche Hotel Poloneza, Warszawa
Business hotel Warszawa - idealne miejsce na konferencję')" >
Przyjazd od
Wyjazd do

Business hotel Warszawa - idealne miejsce na konferencję

11 października 2019

Konferencje stały się coraz popularniejszym działaniem z zakresu event marketingu, na które stawia coraz więcej firm

Konferencje stały się coraz popularniejszym działaniem z zakresu event marketingu, na które stawia coraz więcej firm. Organizują je m.in. dla swoich handlowców i klientów, np. w celu zapoznania ich z nowymi produktami lub usługami, czy najnowszymi badaniami naukowymi z określonej dziedziny. Z tego powodu coraz więcej hoteli (w tym nasz) specjalizuje się w organizacji konferencji i spotkań biznesowych. W Warszawie konkurencja w tej materii jest naprawdę duża.

Wielkość sali konferencyjnej

Pierwszy aspekt na który zwraca uwagę wprawiony w bojach event manager jest wielkość sali konferencyjnej, w której ma odbyć się wydarzenie. Dlatego na początku dokładnie określmy, ile osób ma być na wydarzeniu. Pamiętajmy, że także organizatorzy powinni znaleźć miejsca dla siebie. Optymalna sala nie tylko pomieści wszystkich uczestników spotkania, ale i zmniejszy dystans pomiędzy prelegentami, a uczestnikami. Trzeba także zwrócić uwagę na jej odpowiednie nagłośnienie – w każdym zakątku sali powinno być słychać występujących.

Mobilny system ścianek

Nowoczesne obiekty wyposażone są w specjalny system ścianek, który pomoże nam szybko przearanżować przestrzeń. Dzięki temu w prosty sposób będziemy mogli w razie potrzeby wydzielić mniejsze pomieszczenia np. na spotkania warsztatowe. Do tego przyda się system oświetlenia, który pozwoli na podkreślenie wybranych stref w sali konferencyjnej.

Wyposażenie audiowizualne sali konferencyjnej

To obecnie najważniejszy element idealnej Sali konferencyjnej. Prelegenci występujący na konferencjach uwielbiają używać wielu nowinek technologicznych, które sprawiają, że ich wystąpienia stają się atrakcyjniejsze i bardziej przystępne dla słuchaczy. Z tego powodu profesjonalna sala konferencyjna powinna mieć dostęp do bezprzewodowego Internetu  (Wi-Fi), różnego rodzaju urządzenia audiowizualne (ekrany LCD, bezprzewodowe mikrofony, nagłośnienie sali, czy pracownia komputerowa do zajęć praktycznych).

Wszystkie powyższe cechy sali konferencyjnej w połączeniu ze smacznym cateringiem i rewelacyjnymi nazwiskami wśród zaproszonych prelegentów spowodują, że Państwa event z pewnością odbije się pozytywnym echem wśród branży, której dotyczy. Jeśli szukacie Państwo usługi najwyższej jakości w Warszawie – zapraszamy do współpracy.

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij